Volvo V90
2.0 T8 AWD Inscription | PANO | trekhaak | stoelkoeling | CarPlay
Direct kopen, basisprijs: € 32.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.980,-
LEASEPRIJS: € 543,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.596,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo V90 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 T8 AWD Inscription | PANO | trekhaak | stoelkoeling | CarPlay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 oktober 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 105.592 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 543,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.950 kg |
| Wielbasis: | 294 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 19" 10-Spaaks Silver / Diamond Cut velgen met 255/40 R19 banden
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- Elektrisch bedienbaar tweedelig panoramisch glazen schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaar zonnescherm
- luxe lederen bekleding
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Trekhaak met semi elektrisch inklapbare kogel, 13-polig
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- anti overhel assistent
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- connected services
- cruise control adaptief
- dakrails
- Dark Flame Birch Wood inleg in interieur
- Digital Audio Broadcasting
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen met bochtverlichting
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- Nappa lederen bekleding met comfortstoelen
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Side Impact Protection System
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Versatility Line
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
- Winter Line
- zij airbag(s) voor
- Zongordijnen achterportieren